Легія - Лестер 1: 0 Відео голу і огляд матчу

01 жовтня 2021, 09:39 | Футбол

Пропонуємо вашій увазі кращі моменти поєдинку.

У матчі другого туру групового етапу Ліги Європи польська Легія на своєму полі здобула мінімальну перемогу над англійським Лестером з рахунком 1: 0.

Єдиний гол у матчі був забитий в середині першого тайму, а його автором став Емрелі, який відзначився результативним ударом на 31-й хвилині зустрічі.

Огляд матчу:.

Легія - Лестер 1: 0 Гол: Емрелі, 31 Легія: Мішта - Йоханссон (Абу-Ханна, 78), Єджейчик, Ветеска, Навроцки - Младеновіч, Жозуе (Рафаел Лопеш, 83), Андре Мартінш (Кастраті, 70), Харатін -.

Лестер: Шмейхель - Кастаньо, Вестергор, Амарт'я (Лукман, 78), Сеюнджю, Томас - Тілеманс, Сумаре, Дьюзбері-Холл (Медісон, 67), Перес (Барнс, 67) - Дака (Варди, 82).

Попередження: Жозуе, Емрелі, Пекхарт, Младеновіч - Томас, Медісон.