Бундесліга. Лейпциг забив шість м'ячів Герті, перемоги Хоффенхайма і Байєра

25 вересня 2021, 21:13 | Футбол

Завершилися кілька ігор чемпіонату.

В рамках шостого туру німецької Бундесліги завершилися ще п'ять поєдинків.

Лейпциг в домашніх стінах розгромив берлінську Герту з рахунком 6: 0. Господарі тричі забивали в першому таймі, і стільки ж м'ячів влетіло у другій половині гри.

Лейпциг - Герта 6: 0 Голи: Нкунку, 16, 70, Поульсен, 23, Мукіеле, 45 + 3, Форсберг, 60, Хайдара, 77 РБ Лейпциг: Гулачі, Мукіеле, Орбан, Клостерманн, Гвардіола (Сімакан, 55), Анхеліньо.

Герта: Шволов, Зефейк, Штарк, Тузара, Дардана, Платтенхардт, Даріда (Ястшембскі, 46), Сердар (Піонтек, 83), Аскасібар, Еккеленкамп (Ріхтер, 59), Зельке (Бельфоділь, 59).

Попередження: Даріда, Штарк, Мукіеле, Платтенхардт.

Хоффенхайм здобув довгоочікувану домашню перемогу над Вольфсбургом (3: 1). У першому таймі команди обмінялися результативними ударами, а в другій половині зустрічі господарі здобули впевнену перемогу.

Хоффенхайм - Вольфсбург 3: 1 Голи: Крамаріч, 45 + 2, Баумгартнер, 74, Кадержабек, 82 - Баку, 25 Хоффенхайм: Бауманн, Кадержабек, Фогт (Пош, 85), Річардс, Раум, Грілліч (Гайгер, 85), Самассеку.

Вольфсбург: Кастельс, Мбабу, Брукс, Лакруа, Руссийон (Борнаув, 83), Жозуа Гілавогі, Арнольд, Філіп (Вальдшмідт, 76), Баку (Нмеча, 76), Вегорст, Лукебакіо.

Попередження: Кадержабек, Грілліч, Арнольд, Руссийон.

Леверкузенський Байєр вдома з мінімальним рахунком переграв Майнц з рахунком (1: 0). Єдиний м'яч за "

Байєр - Майнц 1: 0 Гол: Вірц, 62 Байєр - Градецький, Фрімпонг, Та, Коссуну (Інкапіе, 66), Баккер, Чарлес Арангіс, Демірбай, Віртц (Амірі, 82), Бельарабі (Адлі, 61), Шик (Алар,.

Майнц - Центнер, Бросінскі, Белль, Відмер, Сен-Жюст, Лукокі, Кор (Лі Чже Сон, 75), Боетіюс (Штегер, 75), Баррейро (Штах, 66), Онісіво (Інгвартсен, 66), Буркардт.

Попередження: Та, Діабі, Лукокі, Штах, Баккер, Лі Чже Сон.

Франкфуртський Айнтрахт вдома не зумів впоратися з Кельном (1: 1). Команди по разу відзначилися в першому таймі.

Айнтрахт - Кельн 1: 1 Голи: Борре, 45 + 6 - Скіра, 14 Айнтрахт Ф: Трапп, Ерік Дурм (да Кошта, 11), Хінтереггер, Ндіка, Чендлер, Костич, Соу, Якіч, Хеуге (Ліндстрем, 62), Борре.

Кельн: Хорн, Шмітц (Ехізібуе, 46), Чіхос, Кіліан (Хорхе Мері, 35), Любічіч (Тільманн, 46), Хектор, Кайнц (Шауб, 72), Дуда, Скіра, Модест, Андерссон.

Попередження: Чендлер, Любічіч, Ехізібуе, Хінтереггер.

Уніон в Берліні виявився сильнішим Армінії (1: 0). Єдиний гол забив в кінцівці гри Беренс.

Уніон - Армінія 1: 0 Гол: Беренс, 88 Уніон: Люті, Тріммель (Рюерсон, 81), Кнох, Фрідріх, Баумгартль (Йеккель, 36), Гіссельманн, Хедіра, Премель (Харагуті, 80), Крузе, Фогльзаммер (Беккер,.

Армінія: Ортега, Брюннер (де Медіна, 81), Нільссон, Піпер, Барретт-Лаурсен (Андраде, 78), Прітль, Шопф, Хак (Крюгер, 78), Окугава (Кунце, 78), Клос, ЛАСМІ (Віммер, 62.

Попередження: Беккер.