Металіст здобув вольову перемогу над Десною і вийшов в 1/8 Кубка України

21 вересня 2021, 22:59 | Футбол

Завершився другий поєдинок 1/16 фіналу Кубка України.

У поєдинку 1/16 фіналу Кубка України лідер Першої ліги, харківський Металіст, приймав на своєму полі чернігівську Десну з української Прем'єр-ліги.

Незважаючи на те, що підопічні Олександра Рябоконя мінімально лідирували в рахунку після першого тайму завдяки голу Волошина, після перерви харків'янам вдалося перевернути хід протистояння на свою користь.

Спочатку вийшов на заміну англійська дебютант Кадим Харріс повернув рівновагу в рахунку на 74-й хвилині, а потім напередодні фінального свистка Мізюк забив переможний для Металіста гол і вибив Десну з турніру.

Металіст - Десна 2: 1 Голи: Харріс, 74, Мізюк, 89 - Волошин, 45 Металіст (старт): Канівці, Романюк, Шопін, Мізюк, Порох, Танчик, Сарапо, Танковскій, Фомін (к), Підлепенець, Матеус.

Десна (старт): Роман Мисак, Хук, Ковтун, Болбат, Домбровський, Калитвинцев, Картушов (к), Волошин, Завійський, Євген Селін, Дегтярьов.