Бундесліга. Перемоги Байєра, Майнца і інші матчі

28 серпня 2021, 21:37 | Футбол

Завершилися деякі ігри чемпіонату.

В рамках третього туру німецької Бундесліги завершилися ще п'ять поєдинків.

Франкфуртський Айнтрахт на виїзді не зумів обіграти Армінія (1: 1).

Йенс Хауге, орендований в літнє трансферне вікно у Мілана, в першому таймі зумів вразити ворота господарів. Але за 5 хвилин до кінця Віммер рахунок зрівняв Армінія - Айнтрахт Ф 1: 1 Голи: Віммер, 86 - Хауге, 22 Байєр також на виїзді не залишив шансів Ауґсбурґа (1: 4).

У перші 15 хвилин зустрічі відбулися дві курйозних ситуації. Спочатку Ягу зрізав м'яч в свої ворота, а затії Нідерлехнер також відзначився автоголом - 0: 2 на користь гостей.

На 30 хвилині той же Нідерлехнер вразив і чужі ворота. Але під кінець гри Шик і Вірц зняли всі питання про переможця зустрічі.

Аугсбург - Байєр 1: 4 Голи: Нідерлехнер, 30 - Ягу (АГ), 3, Нідерлехнер (АГ), 14, Шик, 75, Вірц, 81 Кельн в домашніх стінах обіграв Бохум з рахунком 2: 1.

У кінцівці матчу голи на свій рахунок записали Шауб з передачі від Кайнца і Лемперле. Бохум відзначився одним точним пострілом від Цоллера.

Кельн - Бохум 2: 1 Голи: Шауб, 82, Лемперле, 90 + 1 - Цоллер, 90 + 4 Майнц розібрався з Гройтер Фюртом (3: 0).

На 15 хвилині Лукокі вразив ворота Бурхерта, а на 18 - Салай.

Штегер за кілька хвилин до кінця гри зробив рахунок розгромним.

Майнц - Гройтер Фюрт 3: 0 Голи: Лукокі, 15, Салай, 18, Штегер, 90 + 2 Штутгарт будинку з мінімальною перевагою поступився Фрайбургу (2: 3).

Всі п'ять м'ячів було забито в першому таймі. Чон на 3 та 9 хвилині оформив дуль, а на 28 Гелер зробив рахунок 0: 3. Однак Мавропанос і Аль-Гаддіуі два м'ячі відіграли.

Штутгарт - Фрайбург 2: 3 Голи: Мавропанос, 45, Аль-Гаддіуі, 45 + 2 - Чон, 3, 9, Гелер, 28.