новини: 29 серпня 2021 у рубриці:

Барселона здобула непросту перемогу над Хетафе

Голи Роберто і Депая принесли в актив "
Футбол 29 серпня 2021, 23:25 (football.ua)

Вольфсбург здобув мінімальну перемогу над Лейпцигом Вольфсбург здобув мінімальну перемогу над Лейпцигом
Завершився поєдинок третього туру німецької Бундесліги, в якому Вольфсбург приймав на своєму полі РБ Лейпциг. Головним героєм зустрічі сміливо м...
Футбол 29 серпня 2021, 23:18 (football.ua)
УАФ презентувала тренерський штаб збірної України УАФ презентувала тренерський штаб збірної України
У нашої національної команди залишається вкрай мало часу до матчів відбору на чемпіонат світу-2022.
Футбол 29 серпня 2021, 14:23 (football.ua)
Діалло близький до переходу в Фейеноорд на правах оренди Діалло близький до переходу в Фейеноорд на правах оренди
Івуарійський форвард відправиться в голландський чемпіонат за ігровою практикою.
Футбол 29 серпня 2021, 15:30 (football.ua)
Кернозенко - про ситуацію з голкіперами в збірній України: Є речі, на які у нас немає можливості вплинути Кернозенко - про ситуацію з голкіперами в збірній України: Є речі, на які у нас немає можливості вплинути
Тренер воротарів збірної України висловився про своє призначення.
Футбол 29 серпня 2021, 19:58 (football.ua)
Марлон залишив Шахтар в меншості після 15 хвилин матчу з міна Марлон залишив Шахтар в меншості після 15 хвилин матчу з міна
Бразильський центрбек заробив дві жовті картки.
Футбол 29 серпня 2021, 21:01 (football.ua)
Динамо Київ - Колос 7: 0 Відео голів та огляд матчу Динамо Київ - Колос 7: 0 Відео голів та огляд матчу
Пропонуємо вашій увазі кращі моменти поєдинку.
Футбол 29 серпня 2021, 00:59 (football.ua)
Луческу: Я не звертаю уваги на рекорди Луческу: Я не звертаю уваги на рекорди
Спеціаліст поділився враженнями про перемогу.
Футбол 29 серпня 2021, 02:58 (football.ua)
Роналду буде найбільш високооплачуваним гравцем АПЛ Роналду буде найбільш високооплачуваним гравцем АПЛ
Португалець буде отримувати значну суму.
Футбол 29 серпня 2021, 08:44 (football.ua)
Карвахаль - про трансфер Мбаппе: Давайте трохи почекаємо Карвахаль - про трансфер Мбаппе: Давайте трохи почекаємо
Захисник Реала підвів підсумок успішному для його команди матчу проти Бетіса і прокоментував трансферні чутки.
Футбол 29 серпня 2021, 09:47 (football.ua)
Спарта візьме в оренду з правом викупу талановитого півзахисника Сассуоло Спарта візьме в оренду з правом викупу талановитого півзахисника Сассуоло
Словак в минулому сезоні не зміг закріпитися в основному складі.
Футбол 29 серпня 2021, 10:52 (football.ua)
Атлетіко - Вільярреал. напередодні Атлетіко - Вільярреал. напередодні
Пропонуємо вашій увазі анонс поєдинку Ла Ліги.
Футбол 29 серпня 2021, 10:57 (football.ua)
Догляд Роналду з Ювентуса: мрія, що не збулася Догляд Роналду з Ювентуса: мрія, що не збулася
Сергій Шевченко - про розставання із зіркою і обопільної вини гравця і клубу.
Футбол 29 серпня 2021, 12:12 (football.ua)
Ювентус - Емполі 0: 1 Відео голу і огляд матчу Ювентус - Емполі 0: 1 Відео голу і огляд матчу
Футбол 29 серпня 2021, 12:09 (football.ua)