Рома під керівництвом Моуріньо стартувала з перемоги над Фіорентиною

23 серпня 2021, 02:37 | Футбол

Відбулися чергові поєдинки стартового туру італійської Серії А.

Завершилися чергові поєдинки стартового туру італійської Серії А, в яких лідери взяли по три очки.

У першій зустрічі Рома на своєму полі здобула першу перемогу під керівництвом Жозе Моуріньо в офіційних поєдинках, обігравши Фіорентину з рахунком 3: 1.

У складі римської команди оформленим дублем відзначився Жордан веретена, а ще один м'яч записав собі в актив Генріх Мхітарян. У " При цьому відзначимо, що обидві команди закінчували зустріч з вилученнями в своїх складах. Спочатку арбітр видалив Бартоломея драговський у гостей, а потім показав червону картку Ніколо Дзаньоло.

Рома - Фіорентина 3: 1 Голи: Мхітарян, 28, веретена, 64, 80 - Міленкович, 60.

Рома: Патрісіу - Вінья, Ібаньєс, Манчіні, Карсдорп - Крістанте, веретена (Бове, 87) - Дзаньоло, Пеллегріні (Перес, 84), Мхітарян (Ель Шаараві, 84) - Абрахам (Шомуродов, 69).

Фіорентина: драговський - Бірагі, Ігор, Міленкович, Венуті (Сапонара, 84) - Малех (Кастовіллі, 46), Пулгар, Бонавентура (Бенассі, 74) - Гонсалес (Сотто, 84), Кальєхон (Терраччано, 19), Влахович.

Попередження: Пеллегріні, Дзаньоло - Бонавентура, Пулгар.

Вилучення: Дзаньоло, 52 (друга жовта картка) - драговський, 17 (пряма червона картка).

У другій грі Наполі не без зусиль обіграв новачка Серії А - Венецію, забивши у ворота гостей два м'ячі.

Вже на 23-й хвилині " Незважаючи на чисельну меншість на 56-й хвилині господарі заробили право на пенальті, але Лоренцо Інсіньє не реалізував його, пробивши повз ворота. І все ж після цього команда Дженнаро Гаттузо забила два м'ячі зусиллями того ж Лоренцо Інсіньє, який реалізував пенальті через шість хвилин після промаху з точки, а також Ельмас.

Наполі - Венеція 2: 0 Голи: Лоренцо Інсіньє, 62 (з пенальті), Ельмас, 73.

Наполі:

Мерет - Маріу Руї, Кулібалі, Манолас, Ді Лоренцо - Руїс (Гаетано, 72), Лоботка - Лоренцо Інсіньє (Петанов, 85), Зьелінскі (Ельмас, 35), ПОЛІТАН (Лосано, 71) - Осімхен.

Венеція: Мяепяя - Молінаро, Чеччароні, Кальдара, Ебуехі (Свобода, 51) - Хейманс (Деци, 75), Перетц (Галацці, 75), Фьорділіно (Тессеманн, 63) - Йонсен, Ді Маріано (Сігурдссон, 63), Форте.

Попередження: Руїс - Фьорділіно, Кальдара, Хейманс, Ебуехі, Форте, Чеччароні, Тессеманн.

Вилучення: Осімхен, 23 (пряма червона картка) На 56-й хвилині Лоренцо Інсіньє (Наполі) не реалізував пенальті (мимо).