Легія уникла поразки від Динамо Загреб в першому матчі Ліги чемпіонів

05 серпня 2021, 03:56 | Футбол

Команди обмінялися забитими м'ячами, авторами яких стали Петкович і мучи.

У першому поєдинку третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів Динамо Загреб приймало на своєму полі варшавську Легію.

Перший тайм завершився в нульову нічию, а в другому командам вдалося обмінятися забитими м'ячами.

Спершу Петкович на 60-й хвилині вивів загребский клуб вперед, а вже під завісу протистояння мучи повернув на табло паритет і встановив підсумковий рахунок зустрічі - 1: 1.

Все вирішиться в повторному поєдинку, який відбудеться 10 серпня.

Динамо Загреб - Легія Варшава 1: 1 Голи: Петкович, 60 - мучи, 82 Динамо Загреб: Ліваковіч, Рістовскі, Теофіль-Катрін, Лаурітсен, Іванушец, Іван Франжич, Мишич (Булат, 85), Якіч, Маєр (Кастраті, 65),.

Легія: Боруц, Юрановіч, Єджейчик, Ветеска, Навроцки, Младеновіч, Андре Мартінш, Лукіньяс, Слиш, Рафаел Лопеш (мучи, 75), Емрелі (Пекхарт, 75).