Вербич - про повернення після травми: Це був найважчий період в моїй кар'єрі

19 липня 2021, 13:08 | Футбол
Беньямин Вербич, ФК Динамо Киев

Півзахисник київського Динамо Беньямін Вербич прокоментував перемогу в товариському матчі зі швейцарським Етуаль (2: 0), а також розповів про своє поновлення після травми.

" Але зараз я його вже пережив і повернувся в команду. Тренувався вже досить довго, але тренер чекав, щоб не ризикувати. Сьогодні я зміг зіграти 45 хвилин. Дуже радий, що повернувся на поле. Звичайно, це ще не я, поки не набрав хорошу форму. Але сподіваюся, що скоро досягну оптимальних кондицій.

Повернення до оптимальне формі? Я намагаюся віддавати свій максимум на кожному тренуванні. Спочатку на зборах було важко, адже я переживав через свою травми. Але зараз можу сказати, що все добре, не відчуваю ніякого дискомфорту. Так що буду працювати далі. Попереду ще пара товариських ігор, і потім починається чемпіонат. Сподіваюся, що вже скоро знайду свою форму.

Емоційний матч з Етуаль? Ви бачили, з якою командою ми грали. Суперники постійно нас провокували, фолили. Був момент, коли Сидорчука штовхнули в спину - і все підскочили. Адже ми команда, переживаємо один за одного. Іноді потрібно так діяти, щоб суперники відчули, що ми стоїмо один за всіх і всі за одного. Нічого поганого в цьому немає.

У великих командах все грають один за одного. Так і у нас, адже ми - друзі. Думаю, це було видно на полі в минулому сезоні, коли ми виграли чемпіонство. У команді хороша хімія, яка допомагає на полі.

Гол Гармаша зі штрафного? Денис завжди підходив до м'яча, але йому не давали пробити. А сьогодні вдарив - і забив. Зараз каже, що нікому більше не можна підходити до м'яча, буде бити тільки він.

Місце нападника на поле? Якщо команда буде в цьому потребу, то буду грати на позиції форварда. Це не моя рідна позиція, але я відіграв уже кілька матчів на ній. Тому якщо буде потрібно - я готовий.

Спаринги проти Атлетика і Вільярреала? Завжди добре грати з такими командами. Як ви бачили, відмінна гра була з Ніццою. Завдяки таким матчам ми ростемо, вони дають нам більше, ніж, наприклад, зустріч з Етуаль. Але при цьому нам потрібно з чогось почати, адже збірники повернулися в команду після перерви. Коли граєш з великими командами, потрібно підготуватися і психологічно, і фізично.

Завдання на матч з Етуаль? Це був перший матч після перерви для збірок і для мене. Поле було дуже важким, сухим, з великою кількістю ям. Тому було важко грати, тримати м'яч.

Але ми намагалися, забили два м'ячі, хоча могли забивати ще більше. Головне - виграли і відчули ігровий ритм. Мені це було необхідно після півроку відсутності.

Про переїзд Динамо в Цюріх? Після таких переїздів завжди потрібно більше думати про відновлення. Але у нас все професіонали, добре відновимося і будемо готові до подальших тренувань та ігор "

Нагадаємо, наступний контрольний матч Динамо проведе проти Атлетика. Гра відбудеться завтра о 16:00 за київським часом.

За матеріалами: fcdynamo.kiev.ua