Дубль Іглесіаса приніс перемогу Бетису над Гранадою

11 травня 2021, 06:39 | Футбол
Бетис - Гранада, Getty Images

У заключному поєдинку 35-го туру іспанської Ла Ліги Бетіс на своєму полі вирвав перемогу над приїхала в гості Гранадою. Зустріч закінчилася з рахунком 2: 1 на користь "

Рахунок в матчі був відкритий в кінцівці першого тайму, коли Борха Іглесіас вивів господарів вперед. Гості відповіли результативним ударом у виконанні Дарвіна Мачис в середині другого тайму.

Перемогу команді Мануеля Пеллегріні забезпечив другий гол від Іглесіаса за три хвилини до кінця основного часу матчу.

Після 35 матчів Бетіс набрав 54 очки і займає шосте місце в турнірній таблиці Ла Ліги, обігнавши Вільярреал, у якого 52 бали. В активі Гранади 45 балів і десята рядок.

Бетіс - Гранада 2: 1 Голи: Іглесіас, 39, 87 - Мачис, 66 Бетіс: Браво - Міранда, Віктор Руїс, Бартра, Емерсон - Родрігес, Карвальо (Родрі, 80) - Руйбал (Лайнес, 22), Каналес (Гуардадо,.