Астон Вілла здобула вольову перемогу над Фулхемом

04 квітня 2021, 23:36 | Футбол
Getty images

В рамках 30-го туру англійської Прем'єр-ліги Астон Вілла здобула вольову перемогу над Фулхемом (3: 1).

Першими забили гості. На 61-й хвилині рахунок відкрив сербський форвард Олександр Мітровіч.

Однак Астон Вілла швидко прийшла в себе. На 78-й хвилині Трезеге зумів зрівняти рахунок, а через три хвилини він же вивів господарів вперед.

Крапку в матчі поставив Олівер Уоткінс, який забив після передачі від Бертрана Траоре.

Астон Вілла - Фулхем 3: 1.

Голи: Трезеге, 78, 83, Уоткінс, 87 - Мітровіч, 61 Астон Вілла: Мартінес, Таргетт, Конса, Мінгз, Кеш, Ель-Газі (Трезеге, 62), Макгинн, Сансон (Девіс, 67), Дуглас Луїс (Ремзі.

Фулхем: Ареола, Тете, Андерсен, Айна, Адарабіойо, Лофтус-Чик (Маджа, 83), Декордова-Рід, Лемін (нім, 83), Рід, Лукман (Іван Кавалейру, 47), Мітровіч.

Попередження: Дуглас Луїс, Андерсен, Декордова-Рід.