Дублі Оярсабаля і Ісака принесли Реал Сосьєдаду перемогу над Кадіс

07 лютого 2021, 19:03 | Футбол

Гості змогли відповісти лише один раз.

В рамках 22-го туру іспанської Ла Ліги Реал Сосьєдад не залишив шансів Кадису (4: 1).

У першому таймі команда з Сан-Себастьяна забила двічі. Спочатку Оярсабаль реалізував 11-метровий удар на 26-й хвилині, а потім він оформив дубль, через вісім хвилин.

У другій половині гри прийшов час забивати Ісаку. Швед відзначився на 54-й і 59-й хвилинах протистояння. Гості відповіли точним ударом Іск'єрдо на 65-й хвилині зустрічі.

Реал Сосьєдад - Кадіс 4: 1 Голи: Оярсабаль, 26, 34, Ісак, 54, 59 - Іск'єрдо, 65 Реал Сосьєдад: Ремір, Горосабель, Монреаль, Елустондо, Субельдія (Санья, 83), Асьєр Ільярраменді (Сільва, 63), Меріно.

Кадіс: Ледесма, Карселен (Алькала, 46), Калу (Еспіно, 60), Маркос Мауро, Фалі Хіменес, Йонссон (Гаррідо, 17), Іск'єрдо, Сальви Санчес, Переа, Лосано (Собріно, 46), Негредо (Шапоніч, 60.

Попередження: Іск'єрдо, Собріно.

Вилучення: Маркос Мауро.