Лестер - Лідс 1: 3 Відео голів та огляд матчу

01 лютого 2021, 08:57 | Футбол
Футболисты Лидса, Getty Images

Представляємо вашій увазі відео найкращих моментів поєдинку чемпіонату Англії.

У поєдинку 21-го туру англійської Прем'єр-ліги Лестер зазнав сенсаційної поразки від Лідс Юнайтед на своєму полі з рахунком 1: 3.

Незважаючи на нічийний рахунок за підсумками першого тайму, після перерви підопічним Марсело Б'єлси вдалося двічі вразити ворота суперника і забезпечити три набрані очки в своїй актив.

Дивіться відео голів та огляд матчу Лестер - Лідс:.

Лестер - Лідс 1: 3 Голи: Барнс, 12 - Даллас, 15, Бемфорд, 70, Харрісон, 84 Лестер: Шмейхель, Кастаньо (Рікарду Перейра, 37), Фофана (Ундер, 80), Еванс, Джастін, Тілеманс, Олбрайтон (.

Лідс: Мелье, Ейлінг, Стрейк, Купер, Даллас, Харрісон, Філліпс, Аліоскі, Рафінья (Елдер Кошта, 80), Бемфорд, Родріго (Кліх, 21).

Попередження: Ейлінг, Даллас, Кліх.