Тоттенхем несподівано поступився в гостях Брайтону

01 лютого 2021, 06:33 | Футбол

Відсутність Харрі Кейна не минуло безслідно для команди Жозе Моуріньо.

Завершився поєдинок 21-го туру англійської Прем'єр-ліги, в якому Тоттенхем відправився в гості до Брайтону.

Підопічні Жозе Моуріньо не зуміли протягом двох таймів створити достатню кількість небезпечних моментів, щоб забити гол, тоді як футболістам Брайтона вдалося реалізувати свій момент ще в першому таймі.

Так, взяття воріт у виконанні Троссарда стало єдиним в даному протистоянні і принесло Брайтону несподівану перемогу над Тоттенхемом з рахунком 1: 0.

Брайтон - Тоттенхем 1: 0 Гол: Троссард, 17.

Брайтон: Санчес - Уебстер, Уайт, Данк, Велтман (Берн, 72) - Біссума, Мак Аллістер, Гросс, Марч - Троссард (Конноллі, 79), Мопе (Лаллана, 79).

Тоттенхем: Льоріс - Санчес (Вінісіус, 46), Алдервейрелд, Родон, Девіс - Бергвейн, Сіссоко, Бейл (Лукас Моура, 61), Хейбьерг, Ндомбеле (Ламела, 74) - Сон Хин Мін.

Попередження: Мопе, Берн - Алдервейрелд.