Флік: Провину за поразку повинні повністю записати на себе

09 січня 2021, 11:29 | Футбол
Ханс-Дитер Флик, Getty Images

У гостьовому поєдинку в рамках п'ятнадцятого туру німецької Бундесліги мюнхенська Баварія зазнала поразки на полі менхенгладбахської Борусії, хоча по ходу першого тайму вела в рахунку з перевагою в два м'ячі (2: 3).

Головний тренер "

" Ми грали в хороший футбол протягом перших 30 хвилин і визначали хід гри. Вирішували дрібниці: наші помилки в обороні, втрачені на своїй половині м'ячі. Все це дуже боляче, так як відбувалося виключно з нашої вини. Після 3: 2 ми не змогли повернутися в гру так, як ми сподівалися.

Ми повинні приписати цю поразку самим собі "

Незважаючи на тяжкий перебіг поєдинку, головний тренер Баварії провів лише одну заміну в середині другого тайму, що, зрозуміло, не могло не привести до питань від журналістів: " Коман міг відіграти 20-30 хвилин на своєму рівні через перенесеної травми - ось він їх і зіграв.

Відсутність замін пов'язано тільки з самим ходом поєдинку, а не з якістю гравців на лавці "

У наступному турі мюнхенська Баварія зіграє домашній поєдинок проти Фрайбурга.

За матеріалами: kicker.de