Ференцварош вибив Селтік з кваліфікації Ліги чемпіонів

27 серпня 2020, 04:44 | Футбол

Команда Сергія Реброва вийшла в третій відбірковий раунд турніру.

Давид Сігер вивів Ференцварош вперед вже на 7-й хвилині матчу з Селтіком, пробивши точно під дальню штангу через удари штрафний.

Приблизно на тій же хвилині, але другого тайму, зрівняв рахунок Крісті. Він зважився на удар, перебуваючи перед півколом штрафного і послав м'яч точно під поперечину.

Але господарі знову вийшли вперед на 75-й хвилині. Токмак Нгуєн після виносу м'яча виграв забіг у опонента і з гострого кута вразив дальню штангу. Гра так і закінчилася з рахунком 2: 1 на користь "

Ігор Харатін провів на полі весь матч, а ось Олександр Зубков навіть не потрапив в заявку команди Сергія Реброва.

Жеребкування третього раунду кваліфікації відбудеться 31 серпня, а матч пройде 15 або 16 вересня. На цій стадії протистояння буде складатися з однієї гри.