Барселона - Наполі 3: 1 Відео голів та огляд матчу

09 серпня 2020, 10:11 | Футбол

Представляємо вашій увазі відео найкращих моментів поєдинку Ліги чемпіонів.

Барселона зійшлася в протистоянні з Наполі в рамках поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, за підсумками якого каталонський гранд пробився в наступну стадію турніру.

Підопічні Кіке Сетьен практично вбили інтригу ще в першому таймі, коли до перерви вигравали в рахунку з перевагою в три м'ячі.

Неаполитанцам вдалося скоротити відставання завдяки реалізованому пенальті у виконанні Лоренцо Інсіньє, але цього виявилося недостатньо для продовження участі в єврокубку.

Таким чином, Барселона пробилася в чвертьфінал Ліги чемпіонів, де їй належить зустрітися з мюнхенською Баварією.

Дивіться відео голів та огляд матчу Барселона - Наполі:.

Барселона - Наполі 3: 1 (перший матч - 1: 1) Голи: Ленгле, 10, Мессі, 23, Суарес, 45 + 1 (з пенальті) - Лоренцо Інсіньє, 45 + 5 (з пенальті) Барселона: тер Штеген - Семеду,.