Манчестер Юнайтед - Саутгемптон 2: 2 Відео голів та огляд матчу

14 липня 2020, 09:19 | Футбол

Представляємо вашій увазі відео найкращих моментів поєдинку чемпіонату Англії.

У поєдинку 35-го туру англійської Прем'єр-ліги Манчестер Юнайтед приймав на своєму полі Саутгемптон. Команди продемонстрували результативний футбол, однак за підсумками двох таймів фінальний свисток зафіксував нічию (2: 2).

Підопічні Оле Гуннара Солскьяера вели в рахунку практично протягом усього матчу, але нападник Майкл Обафемі, що вийшов на заміну на 87-й хвилині, в компенсований час забив гол і не дозволили суперникові піднятися в зону Ліги чемпіонів.

Дивіться відео голів та огляд матчу Манчестер Юнайтед - Саутгемптон:.

Манчестер Юнайтед - Саутгемптон 2: 2 Голи: Рашфорд, 20, Мартіаль, 23 - Армстронг, 12, Обафемі, 90 + 6 Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Ван-Біссака, Лінделеф, Магуайр, Шоу (Вільямс, 75) - Погба (Фред.

Саутгемптон: Маккарті - Уокер-Пітерс, Стівенс, Беднарек, Бертранд - Армстронг (Смолбоун, 69), Уорд-Праус, Ромеу (Обафемі, 87), Редмонд - Інгз, Адамс (Лонг, 64).

Попередження: Ван-Біссака - Уорд-Праус, Стівенс, Уокер-Пітерс.