МЮ і Валенсія обійшлися без забитих м'ячів

03 жовтня 2018, 02:13 | Футбол

Підопічні Жозе Моуріньо не змогли здобути перемогу в домашньому матчі проти Валенсії (0: 0).

В рамках другого туру групового етапу Ліги чемпіонів команда Жозе Моуріньо приймала Валенсію. У першому турі "кажани" поступилися мадридському Реалу, а манкуніанці впоралися з Янг Бойз. У звітному поєдинку команди з перших хвилин задали середній темп, а небезпечні моменти виникали вкрай рідко.

У другому таймі суперники дещо активізувалися, але Нето і Де Хеа зіграли впевнено на останньому рубежі. Фінальний свисток арбітра зафіксував "суху" нічию.

Манчестер Юнайтед - Валенсія 0: 0 Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Валенсія, Смоллінг, Байї, Шоу - Матіч, Феллаїні, Погба - Рашфорд, Лукаку, Санчес (Мартіаль, 76).

Валенсія: Нето - Пиччини, Пауліста, Гарай, Гайя - Коклен, Парехо, жоффрей кондогбіа, Гедеш - Родріго, Батшуайі (Гамейро, 73).

Попередження: Лукаку - Коклен, Парехо, Родріго, Пиччини, жоффрей кондогбіа, Гайя.