ЧС-2018: Бельгія - Японія. напередодні

02 липня 2018, 09:03 | Футбол

Football. ua представляє анонс матчу 1/8 фіналу чемпіонату світу 2018 року.

Національна збірна Бельгії в перших двох матчах турніру показувала дуже якісну гру, проте суперники у неї були не найсильніші - Туніс і Панама. На поєдинок третього туру проти Англії команда Роберто Мартінеса вийшла практично резервним складом, і також зуміла виграти представників Великобританії завдяки красивому голу Аднана Янузі. Бельгійці є одними з фаворитів турніру, і непрохідний японців буде вважатися провалом.

Вихід Японії в 1/8 фіналу вийшов дуже неоднозначним. У першому турі вони обіграли Колумбію, яка з третьої хвилини грала в меншості. У другому зуміли уникнути поразки в матчі проти Сенегалу, а в заключному матчі групового етапу проти вже вилетіли поляків не тільки мінімально програли, але і всю кінцівку зустрічі тримали м'яч, розуміючи, що при ураженні 0: 1 проходять в наступний етап змагань. Така поведінка гравців і тренерського штабу не сподобалося не тільки вболівальникам по всьому світу, а й самим японцям.

Роберто Мартінес, швидше за все, зможе розраховувати в матчі проти японців на Ромелу Лукаку і Едена Азара, які пропустили матч з Англією через дрібних пошкоджень. Повернутися на поле і Мертенс, Альдервейрельд, Де Брюйне і Вертонген. У двох останніх, до речі, загроза дискваліфікації за ще одну жовту картку, як і у Меньє, Тілеманс і Дендонкера. У японців 4 гравці ризикують пропустити чвертьфінал, якщо проб'ються туди: Кавашима, Хасебе, Інуї Такасі і Макіно.

Орієнтовні склади:.

Бельгія: Куртуа - Альдервейрельд, Бойята, Вертонген - Меньє, Де Брюйне, Вітсель, Карраско - Азар, Мертенс - Лукаку.

Японія: Кавасіма - Сакаї, Шоджі, Йосіда, Нагатомо - Хасебе, Сібасакі - Харагуті, Кагава, Інуї Такасі - Осако Цікаві факти:.

- Бельгія лише раз в п'яти матчах перемогла Японію.

- Бельгійці забили найбільше голів на груповому етапі.

- Ніколи раніше Бельгія не залишала свої ворота сухими у матчах плей-офф ЧС (8 поразок, 1 нічия, 2 перемоги).

- Японія двічі була в 1/8 фіналу, але обидва рази програли.

- У двох матчах 1/8 за участю Японії був забитий лише один гол (0: 1 з Туреччиною в 2002, 0: 0 з Парагваєм в 2010).

- Японія всього два рази перемагала на ЧС європейську збірну (9 матчів).