Маріуполь і Ворскла переможця не виявили

13 травня 2018, 22:55 | Футбол

На гол Юрія Коломійця "приазовці" відповіли точним ударом Ігоря Тищенка (1: 1).

В рамках тридцять першого туру УПЛ зустрічалися Маріуполь і Ворскла. З перших хвилин команди задали непоганий темп гри, а територіальна перевага була на боці "приазовців". Перший гострий момент виник під кінець десяти хвилин гри, коли Ігор Тищенко отримав м'яч в штрафній і намагався перекинути Шуста - Богдан був на місці.

Ворскла відповіла в середині тайму - Кобахідзе відклеївся від противника і пробив головою, але Худжамов в відмінному стилі команду виручив. А вже через кілька хвилин Коломоєць показав колезі майстер-клас. Юрій відмінним ударом головою відправив м'яч точно в кут після подачі Павла Ребенка. 0: 1. Більше небезпечних моментів уболівальники в першому таймі не побачили.

У дебюті другого тайму Маріуполь виглядав дуже активно і досить швидко був винагороджений за свої старання. Богдан Шуст відбив удар противника прямо перед собою, а першим на добиванні виявився Тищенко. 1: 1. А вже через пару хвилин господарі і зовсім могли вийти вперед, коли Богдан Шуст своєчасно вийшов з воріт і відбив удар противника з гострого кута.

Гості, в свою чергу, відповіли подвійним шансом Кулача - Худжамов впорався з першим ударом Владислава, а добивання нападника прийняла на себе поперечина. У заключні хвилини Маріуполь провів кілька замін і перебудувався на схему 5-4-1. Господарів влаштовувала нічия, але доля подарувала шанс вирвати перемогу - Максим Білий отримав м'яч в штрафній і з вигідної позиції не зміг переграти Шуста. Після цього суперники обмінялися напівмоментами, але фінальний свисток арбітра зафіксував нічийний результат.

Маріуполь - Ворскла 1: 1 Голи: Тищенко, 52 - Коломоєць, 30.

Маріуполь: Худжамов - Кирюханцев (Насонов, 89), Яворський, Биков, Демір - Дедечко, Ігнатенко (Дава, 72) - Чурко, Тотовіцкій, Тищенко - Борячук.

Ворскла: Шуст - Сапай, Чижов, Даллку, Ребенок - Чеснаков, Карвченко (Гіоргадзе, 90 + 2) - Кобахідзе (Одарюк, 90 + 2), Шарпар, Кулач (Сергійчук, 74) - Коломоєць.

Попередження: Борячук - Чижов, Коломоєць, Сергійчук, Кравченко.