Наполі не зміг обіграти Торіно

06 травня 2018, 19:52 | Футбол

Торіно двічі відігрався по ходу поєдинку і не дозволив Наполі набрати три очки (2: 2).

Ювентус вже виграв свій поєдинок в цьому турі, тому неаполитанцам не залишалося нічого іншого, крім як просто перемагати заради своїх уболівальників. З перших хвилин підопічні Мауріціо Сарри забрали м'яч під свій контроль, як і належить господарям. Втім, туринці оборонялися дуже компактно і до гострих моментів справа не доходила.

Перший стоїть шанс виник в середині тайму, коли Мертенс шикарною передачею перевів м'яч на Лоренцо Інсіньє, але Лоренцо з вигідної позиції не зміг акцентовано пробити. Втім, гол стався досить швидко - Дріс Мертенс підкараулив помилку Бурдіссо і відправив м'яч у кут воріт. 1: 0. Бельгієць перервав тривалу гольову засуху, а досвідчений захисник кинув Маццаррі в лють.

У "биків" зовсім не ладився вихід в атаку - господарі відразу ж перекушували будь-яку спробу противника. Перша половина гри завершилася за мінімальної переваги Наполі в рахунку. Другий тайм розпочався під диктовку господарів, але команда Маццарі примудрилася зрівняти рахунок - Даніеле Базеллі пробив з кута штрафний - м'яч зачепив ногу Влад Кірікеш і залетів у кут. 1: 1.

Під кінець години гри на полі з'явився Милик - Аркадіуш досить швидко міг вивести свою команду вперед, але після пострілу поляка штанга врятувала гостей. Втім, це зробив Гамшик - Марек прийняв м'яч на підступах до штрафного і увігнав його в кут! 2: 1. Здавалося, що неаполітанці доведуть поєдинок до логічного завершення, але Льяйіч здорово закинув м'яч у штрафну, а Де Сільвестрі випередив Руї і зрівняв рахунок ударом головою. 2: 2. Мауріціо Сарри в цей момент хотів заховатися під лаву запасних. За час, що залишився господарі так і не змогли засмутити Сірігу, а фінальний свисток зафіксував нічийний результат. Тільки на себе може нарікати Наполі.