Гол і пас Коноплянки не допомогли Шальке обіграти Кельн

23 квітня 2018, 01:22 | Футбол
Фото ФК Шальке

Незважаючи на те, що Шальке посеред тижня грали в Кубку Німеччини, набагато свіже на початку матчу виглядали гості, особливо гарний був Коноплянка, який на 4-й хвилині зробив результативний пас на емболію, а через двадцять хвилин забив і сам.

На біду "кобальтових", "козли" і не подумали здаватися, і в підсумку остання команда Бундесліги змогла добитися нічиєї в поєдинку з потенційним віце-чемпіоном Німеччини.

Кельн - Шальке 2: 2 Голи: Біттенкурт, 26, Ріссі, 83 - емболія, 4, Коноплянка, 23.