Монако здобув вольову перемогу над Ліллем

17 березня 2018, 01:11 | Футбол

У матчі 30-го туру французької Ліги 1 Монако вдома обіграв Лілль з рахунком 2: 1.

Монако взяв три очки в домашньому матчі Ліги 1 проти Лілля, хоча саме "монегаски" пропустили першими.

Мотіба вивів гостей вперед на 16-й хвилині, з близької відстані розстрілявши Субашич після передачі Мендеша.

Роні Лопеш вдалося зрівняти рахунок в кінцівці першого тайму після не самою упевненої гри Маньяна, який відбив перший удар португальця прямо перед собою. Перемогу ж команді Леонарду Жардіма приніс точний удар Стефана Йоветіча, який здорово підсік м'яч над голкіпером після передачі Моутіньо.

Після цієї перемоги Монако залишився на другій позиції в турнірній таблиці, відстаючи від ПСЖ на 14 очок, а Лілль упустив можливість хоча б тимчасово вибратися із зони вильоту, розташовуючись на 19-й позиції з 28 набраними очками.

У наступному турі Монако відправиться в гості до Ренну, а Лілль прийме Ам'єн.

Монако - Лілль 2: 1 Голи: Роні Лопеш, 44, Йоветич, 61 - Мотіба, 16 Монако: Субашич - Сідібе, Глик, Жемерсон, Раджі - Тілеманс, Моутіньо - Кейта (Йоветич, 46), Лемар, Роні Лопеш (Н ' дорама, 88) - Фалькао (Геззаль, 76) Лілль: Маньян - Едгар Ії, Сумар (Малькюі, 80), Алонсо, Туре - Мендеш, Амаду, вчора, бенз (Араужо, 75) - Пепе, Мотіба (Балулу, 75) попередження: Моутіньо, Субашич.