Ювентус вирвав перемогу над Лаціо

03 березня 2018, 23:16 | Футбол

Гол Пауло Дібали в компенсований час приніс команді Массіміліано Аллегрі перемогу над "орлами" у 27-му турі Серії А (1: 0).

Серед тижня Лаціо і Ювентус провели поєдинки Кубка Італії, але результат вийшов протилежно різний. Підопічні Массіміліано Аллегрі мінімально перемогли Аталанту і пройшли до фіналу, а ось "вовки" в серії пенальті поступилися Мілану і покинули розіграш турніру. З дебютних хвилин команди задали непоганий темп гри. Перший момент виник під кінець десяти хвилин гри, коли Маріо Манджукич зміг нанести удар головою після навісу Міралема Пьяніча зі штрафного - м'яч пройшов трохи вище воріт.

Команди по черзі володіли ігровою ініціативою і ризикувати, йдучи в атаку великими силами, не поспішали. Відповісти ж своїм шансом господарі змогли в середині тайму. Сергій Милинкович-Савич пробивав головою з забійної позиції - Буффон зреагував на удар серба. Після цього команди все частіше стали вести боротьбу за територіальну перевагу в центрі поля, що супроводжувалося безліччю порушень правил.

Суперники так і не змогли порадувати уболівальників голами до свистка на перерву - нудні сорок п'ять хвилин. Друга половина гри розпочалася за деякої переваги господарів. Підопічні Сімоне Індзагі запропонували супернику дуже інтенсивний футбол, але це було короткочасне явище. Очевидно, що запас сил у Ювентуса більше (цей же склад "орлів" зіграв в кубку 120 хвилин), тому витримати тривалий відрізок матчу без наслідків в такій манері у Лаціо б не вийшло.

Тренери вдалися до замін, але особливо малюнок гри це не змінило. Суперники діяли досить акуратно і дійсно небезпечних моментів так і не було. Відзначимо, що Алекс Сандро і Штефан Ліхтштайнер отримав "гірчичники", які не дозволять їм зіграти в наступному турі проти Удінезе. Все вирішилося в компенсований час, коли Пауло Диба отримав м'яч від Пьяніча, вирвався на ударну позицію в межах штрафного і відправив м'яч у верхній кут воріт. 0: 1. Як підсумок, гості дивом набрали три пункти і будуть уважно стежити за розвитком подій поєдинку Наполі - Рома.

Лаціо - Ювентус 0: 1 Гол: Диба, 90 + 3.

Лаціо: Стракоша - Де Врей, Феліпе, Раду - Луліч (Мурдже, 90), Пароло, Лейва, Милинкович-Савич, Лукаку - Луїс Альберто (Феліпе Андерсон, 70) - Іммобіле (Кайседо, 79).

Ювентус: Буффон - БЕНАТОВ, Бардзальї, Лайки - Ліхтштайнер (Коста, 57), Хедіра, Пьянич, Матюїді, Асамоа - Диба (К'єлліні, 90 + 5), Манджукич (Алекс Сандро, 72).

Попередження: Луїс Альберто, Луїс Феліпе, Луліч - Ліхтштайнер, Алекс Сандро.