Маріуполь обіграв учасника Ліги чемпіонів

25 січня 2018, 20:57 | Футбол

Маріуполь зумів здобути вольову перемогу в контрольному поєдинку проти Карабаху - 3: 2.

У поєдинку проти Карабаху Маріуполю вдалося зробити те, на що виявився не здатний Атлетіко в груповому раунді Ліги чемпіонів - виграти.

У першому таймі флагман вірменського футболу повинен був виходити вперед на 18-й хвилині, але Худжамов відбив пенальті, призначений за фол Коробенко проти Педро.

А ось після перерви Карабах все-таки повів в рахунку: на 58-й хвилині після подачі кутового відзначився Мітчелл. Втім, через три хвилини Тотовіцкій був збитий у штрафному, і сам постраждалий реалізував пенальті - 1: 1.

На 71-й хвилині той же Мітчелл знову вразив ворота Худжамова і арбітр, спочатку зафіксував офсайд, піддався на вмовляння футболістів Карабаху і вказав на центр. І знову на те, щоб відігратися, Маріуполю знадобилися лічені хвилини: на 73-й Кольцов потужним ударом вколотив м'яч у сітку.

В останні чверть години ігрового часу більше шансів відзначитися було в української команди, і на 90-й хвилині свій момент не упустив Борячук, який отримав м'яч в центрі штрафного майданчика суперника після перехоплення Дедечко.

Маріуполь - Карабах 3: 2 Голи: Тотовіцкій, 61, з пенальті, Кольцов, 73, Борячук, 90 - Мітчелл, 58, 71.

Маріуполь:

Худжамов, Кирюханцев (Насонов, 62), Яворський (Дава, 46), Гафаіті (Биков, 62), Неплях (Демір, 62), Дедечко, Коробенко (Баєнко, 46), Болбат (Кольцов, 62), Тищенко, Тотовіцкій (Радченко, 62), Борячук.

Карабах (стартовий склад): Щекіч, Якуб, Медведєв, Гусейнов, Аміргулієв, Ісмаїлов, Алмейда, Мітчелл, Мадатов, Педро, Дональд.

На 18-й хвилині Ісмаїлов не реалізував пенальті (воротар).

Бажаєте дізнаватися головні футбольні новини першими? Підписуйтесь на наш канал в Telegram! Стежити за нашим сайтом ви також можете в Viber і Twitter.