Челсі на виїзді розгромив Брайтон

20 січня 2018, 18:37 | Футбол

Підопічні Антоніо Конте здобули першу перемогу в 2018-му році (4: 0).

Брайтон і Челсі відкривали програму двадцять четвертого туру АПЛ. "Чайки" вийшли на гру зі схемою в три захисника, а Антоніо Конте все-таки вирішив довіритися Михайла Батшуайі. "Пенсіонери" відразу ж взялися за справу і вже після шостої хвилини вели в два голи. Спершу Еден Азар отримав м'яч в штрафній після невеликого рикошету, змістився вправо і відкрив рахунок. А вже через кілька хвилин привітання приймав Вілліан. Бразилець став наконечником чудовою комбінації підопічних Антоніо Конте.

Після такого провального старту Брайтону було складно на щось розраховувати, але господарі намагалися забити. Допомагала їм у цьому не сама впевнена гра Кабальєро на виходах, але коли потрібно було, аргентинець врятував. Кабальєро парирував удар Хемеда після навісу Гросса в упор. Був момент, коли Джонатан Мосс міг призначити одинадцятиметровий у ворота Челсі, але рефері не вгледів фол на Скелотто.

Гості мали ще кілька моментів в першому таймі, але Райан був на висоті, тому відпочивати команди пішли за рахунку 0: 2. У стартові хвилини другої половини гри міг відзначитися Преппер, але м'яч після удару півзахисника струсонув каркас воріт. А під кінець години гри стався неприємний момент, коли головами зіткнулися Даффі і Крістенсен. Данцеві незабаром потрібна була заміна.

Вілліан пробивав зі штрафного, але Райан витягнувся в струну і врятував команду, але вже через п'ятнадцять хвилин бразилець відзначився результативною дією. Вілліан відмінною передачею знайшов Азара, Еден змістився в центр і відправив м'яч у кут воріт. Дуже красиво і просто. Трохи ігрового часу отримав і Чарлі Мусонда - бельгієць їм, до речі, грамотно розпорядився. На 89-ій хвилині Мусонда відмінною передачею знайшов Мозеса, а той в ближньому бою переграв Райана. Як підсумок, Челсі розгромив Брайтон, не витративши багато сил.

"Чайки" ж показали гідну гру, але результат явно не порадував.

Брайтон - Челсі 0: 4 Голи: Азар, 3, 77, Вілліан, 6, Мозес, 89 Брайтон: Райан - Голдсон, Даффі, Данк - Скелотто, Стівенс, Преппер, Зуттнер - Гросс (Кайал, 68), Марч (Іск'єрдо, 83), хемед (Мюррей, 68).

Челсі: Кабальєро - Аспілікуета, Крістенсен (Луїс, 58), Рюдігер - Мозес, Канте, Бакайоко, Алонсо (Дзаппакоста, 75) - Вілліан Мусонда, 81), Батшуайі, Азар.

Попередження: Скелотто, Даффі, Голдсон.