Головна команда Чорноморця воювали з молодіжним складом

15 січня 2018, 19:30 | Футбол

В рамках підготовки до другої половини сезону Чорноморець провів спаринг між основною і молодіжної командами.

Поєдинок відбувся на навчально-тренувальній базі "моряків" в Совіньоні.

Матч проходив при морозній погоді і під снігопадом, однак від того не став менш результативним.

Зустріч завершилася з рахунком 3: 2 на користь главою команди Чорноморця, за яку двома м'ячами відзначилися футболісти, які в даний момент знаходяться на перегляді в клубі. Крім цього, гол на свій рахунок записав Мусолітін. За молодіжну команду дублем відзначився Вдовиченко.

Склад Чорноморця: 1-й тайм - Безрук, Татарка, Мамаду, Мартиненко, Серденюк, Мусолітін, Ковалець (капітан), Третьяков, Антонов і два футболісти на перегляді;

2-й тайм - Соколов, Буряченко, Смирнов (капітан), Бамба, Оріхівський, Яворський, Машнін і чотири гравці на перегляді.

Склад Чорноморця (U-21): 1-й тайм - Кожухар, Щетинін, Ярмоленко, Свірчук, Цокан, Селезньов, Мочуляк, Хамелюк, Семенів, Саблін, Плохотнюк; 2-й тайм - Суаіб, Білокаменські, Семенченко, Гладченко, Граматик, Вареник, Шонія, Вдовиченко, Марійко, Штогрин, футболісти на перегляді.

Бажаєте дізнаватися головні футбольні новини першими? Підписуйтесь на наш канал в Telegram! Стежити за нашим сайтом ви також можете в Viber і Twitter.