Чи не Атлетиком єдиним: як команда Сегунди В Реал Сосьєдад вибила

30 листопада 2017, 11:26 | Футбол
Реал Сосьедад - Льеда, twitter.com/RealSociedadEN

Представляємо вашій увазі відеоогляд матчу 1/16 фіналу Кубка Іспанії між Реал Сосьєдадом і Льєдена Еспортіу.

У першому матчі команди Реал Сосьєдад на виїзді виграв 1: 0, а ось у другому поєдинку поступився представнику третього дивізіону з рахунком 2: 3. Варто відзначити, що після першого тайму зустрічі представники Ла Ліги вели 2: 0. Вирішальний гол Льєдена забила на 89-й хвилині.

Реал Сосьєдад - Льєдена 2: 3 (1: 0 в першому матчі) Голи: Льоренте, 24, Хуанма, 34 - Нуньєс, 56, Моліна, 59 (пенальті), Радулович, 89 Реал Сосьєдад: Рамірес - Мартінес, Льоренте, Навас, де ла Білизни - Прієто (Субельдія, 55), Пардо (Сурутуса, 61), Каналес - Вела, Хон (Оярсабаль, 79), Хуанма Льєдена: Рівас - Нуньєс, Трільес, Сатрустегі, Банді - Лопес, Вальенте, Моліна, Муньос Гарсія (Пумар, 66) - Ньерга (Радулович, 76), Мартінес (Адріу, 90 + 1) Попередження: Рамірес, Субельдія - Нуньєс.