Руй Віторія: Бенфіка намагалася позбавити МЮ можливості створювати моменти

01 листопада 2017, 07:08 | Футбол

Підопічні Жозе Моуріньо здобули чергові три очки на груповій стадії Ліги чемпіонів (2: 0).

Головний тренер Бенфіки Руй Віторія поділився думкою про поразку своєї команди в матчі з Манчестер Юнайтед.

"Результат, звичайно, засмучує, особливо якщо врахувати, як ми пропускали ці голи.

Зараз ми переживаємо етап, який був би складним для будь-якої команди, але ми завжди розуміли, що саме ми повинні робити в цьому матчі. Зазвичай перемоги приносила нам інша тактика, але сьогодні вирішили зіграти саме так: наситити центральну зону, щоб позбавити МЮ можливості створювати моменти. Втім, вони все одно забили, а ми - ні. Вітаю Юнайтед, а ми продовжимо намагатися ", - цитує наставника Бенфіки офіційний сайт УЄФА.

Манчестер Юнайтед - Бенфіка. Найкращі миті. 1-й тайм Манчестер Юнайтед - Бенфіка. Найкращі миті. 2-й тайм.