Українські футболістки здобули путівку на Всесвітні пляжні ігри-2023

03 вересня 2022, 03:10 | Спорт

Жіноча збірна України з пляжного футболу перемогла Швецію у третьому матчі відбору на Всесвітні пляжні ігри-2023 – 5:2.

На 6-й хвилині Сніжана Воловенко відкрила рахунок, а вже за п'ять хвилин Юлія Дехтяр подвоїла перевагу України.

У другому періоді Кайса скоротила відставання, проте згодом Дехтяр відзначилася дублем, а Мирослава Випасняк довела рахунок до розгромного..

В останній 12-хвилинці Анастасія Кліпаченко забила п'ятий м'яч " Наприкінці матчу Тува забила другий гол шведської збірної..

Зазначимо, що у стартовому поєдинку "

Українки набрали шість очок і вийшли до півфіналу кваліфікаційного турніру, що гарантує вихід на головний турнір Світових пляжних ігор, які відбудуться з 6 по 12 серпня 2023 року на Балі в Індонезії..

Нагадаємо, що гравець збірної України з пляжного футболу забив шалений м'яч у поєдинку Євроліги..