"Динамо" програло "Бенфіці" у першому матчі плей-оф Ліги чемпіонів

18 серпня 2022, 08:03 | Спорт | Оригінал статті
фото з glavnoe.ua

Вчора у польській Лодзі київське "Динамо" програло португальській "Бенфіці" з рахунком 0:2 у першому матчі плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів УЄФА.

Голи були забиті у першому таймі - на 9-й хвилині Жілберто відкрив рахунок, а на 37-й його подвоїв Рамуш.

Матч у відповідь відбудеться в Лісабоні 23 серпня.

Переможець матчу гратиме восени у груповому етапі Ліги чемпіонів, який програв – у Лізі Європи, другому за престижністю турнірі континенту.

Тренер "Динамо" Мірча Луческу назвав матч непростим і зазначив, що порівнювати команди немає сенсу: у "Бенфіці" грає мультинаціональна команда з іноземцями високого рівня, у "Динамо" ж грали низка молодих футболістів, яким по 18-19 років.

До того ж, зазначив Луческу, його команда залишилася без низки важливих гравців, зокрема, без капітана Сергія Сидорчука, який пропускав матч через дискваліфікацію. Також тренер нарік на відсутність вибору гравців атаки.

За словами Луческу, "Динамо" після першого голу домінувало і мало три-чотири можливості забити, але потім пропустило знову. Другий тайм кияни провели набагато інтенсивніше, знову могли забити, як і суперник, зазначив тренер.

"Візьмемо, наприклад, Романа Яремчука. Якби він грав у "Динамо", то був би найкращим гравцем, а в "Бенфіці" він сидить на заміні. У цьому й різниця... Насправді сьогодні наша команда показала хороший футбол як для тих кондицій, у яких перебувають футболісти", – додав Луческу.