Юніорська збірна України з гандболу стала віце-чемпіоном Європи у дивізіоні "

16 серпня 2022, 11:45 | Спорт

Так, "

Зазначимо, що початок гри був за українцями. Збірна України повела у рахунку (5:2, 6:4, 8:5). Пізніше збірна Австрії перехопила контроль над матчем, виграла перший тайм 15:12 та втримала перевагу після перерви..

Цікаво, що підопічні Вадима Бражника перемогли австрійців на груповій стадії 29:26, однак зробити це знову не вдалося. Ось, що сказав наставник "

" Дякую вболівальникам, які вірили в нас і тим, хто не вірив, також дякую.

Був добрий для нас початок фінального матчу, але, на жаль, травма другого розігрувача не залишила нам можливості знайти рівноцінну заміну на цій позиції.. Але я вдячний усім хлопцям за самовіддачу та волю до перемоги.

Хочу подякувати всім дитячим тренерам за те, що знайшли та виховали таких спортсменів! слава Україні! "

Найкращим гравцем збірної України у фінальній зустрічі було визнано лівого крайнього Олександра Сіріка, на рахунку якого 11 голів з 12 кидків;

Два українці потрапили до збірної найкращих гравців юніорського Євро-2022 (дивізіон " Владислав Щербина – найкращий захисник турніру. Микола Процюк – найкращий лівий напівсередній турнір.;