Все вирішив скандальний гол: "

01 серпня 2022, 02:00 | Спорт

Зустріч на стадіоні " В основний час шведи виграли з рахунком 1:0, нівелювавши відставання в один гол після першого поєдинку, який закінчився сенсаційною перемогою полтавців (3:2). А в екстра-таймі АІК зі скандалом забив вирішальний гол.

Команда Віктора Скрипника пропустила перший м'яч компенсований до першого тайму час - результативним ударом відзначився Юсафат Мендес.

У другому таймі матчу команди голів не забивали, тому доля протистояння продовжувалася визначатися в овертаймах..

На 107-й хвилині переможний для АІКу гол забив Аксель Бернстрем. Однак на повторах зовсім незрозуміло, чи справді м'яч перетнув лінію воріт " Щоправда, це мало хвилювало суддів - сербський арбітр Мілош Міланович вирішив зарахувати гол.

Таким чином, саме шведська команда вийшла в третій раунд кваліфікації Ліги конференцій, де поміряється силами з тріумфатором пари "