Українські баскетболісти розгромною поразкою завершили груповий етап чемпіонату Європи U-20

18 липня 2022, 20:07 | Спорт

Після поразки від Чехії в овертаймі та перемоги над Литвою, підопічні Віталія Степановського у заключному матчі групового раунду протистояли іспанцям.

На жаль, рівної боротьби у цьому протистоянні не вийшло. " Найбільш провальною для "

У підсумку наша команда зазнала розгромної поразки з рахунком 58:89.

Чемпіонат Європи U-20. Чоловіки. Група С. Третій тур.

Україна - Іспанія 58:89 (17:22, 14:30, 12:20, 15:17) Втім, це не ставить хрест на перспективах української збірної на цьому турнірі. Усі 16 команд, що беруть участь у Євробаскеті U-20, проходять до 1/8 фіналу. Тож вся головна боротьба ще попереду.

Свого суперника у матчі за вихід до чвертьфіналу Україна дізнається пізніше. Це буде Польща, Німеччина, Туреччина чи Чорногорія.. Поєдинок "