Українська легкоатлетка виграла турнір у Німеччині та звернулася з меседжем щодо війни проти Росії

28 травня 2022, 21:45 | Спорт

29-річна українська стрибунка з жердиною, яка нещодавно стала срібною призеркою турніру в італійському Гроссето, цього разу стала найкращою на змаганнях у Німеччині.

Гладійчук стала єдиною, кому підкорилася висота 4. 30 метрів. Вона на десять сантиметрів перевершила результат володарки " Замкнула трійку призерок шведка Мікаела Мейєр.

Для українки це перша з 2020 року перемога на турнірах, що відбуваються на відкритому повітрі.. Востаннє вона ставала переможницею чемпіонату балканських країн у Румунії - тоді Яна зробила стрибок на 4. 40 метрів.

Після завершення змагань Гладійчук звернулася до світової спільноти, закликавши активніше допомагати Україні боротися із російськими загарбниками..