Україна лідирує у медальному заліку після шостого дня Дефлімпіади у Бразилії

08 травня 2022, 14:40 | Спорт
фото з Зеркало недели

Збірна України за підсумками шостого дня змагань очолює медальний залік Дефлімпійських ігор, які відбуваються у бразильському Кашіас-ду-Сулі.

Як повідомляє Tribuna. com, у рамках шостого дня українська збірна виборола шість медалей у трьох видах спорту - плаванні, спортивному орієнтуванні та кульовій стрільбі..

Українці видобули по два золота, срібла та бронзи.

Золото українці виграли у спринті мікст естафети у спортивному орієнтуванні. Склад команди - Яна Мельник, Дмитро Левін, Дмитро Плахотник та Ганна Андросович. Також Олексій Коломієць переміг у плаванні брасом на дистанції 200 метрів..

Срібло взяли плавці Владислав Гриценко та в жіночій естафеті комплексним плаванням Валерія Верніба, Ірина Терещенко, Аніта Махник та Дар'я Тарасенко.

Бронзові нагороди у Олександра Костика та Віолети Ликової у міксті кульової стрільби з пневматичної гвинтівки на 10 метрів. Також третє місце виборола Аніта Махник у комплексному плаванні на дистанції 400 метрів..

Україна продовжує очолювати медальний залік із великим відривом від переслідувачів:.

Україна – 31-15-18 (64 медалі).

США - 12-3-14 (29).

Японія - 9-6-6 (21).

Варто зазначити, що Дефлімпіада – змагання серед людей із порушенням слуху. Україну в Бразилії представляють 170 спортсменів у 16 \u200b\u200bвидах спорту.

[see_also ids\u003d"

Раніше повідомлялося про те, що збірна України вперше здобула медаль чемпіонату Європи з керлінгу..