Вдруге поспіль: Бразилія виграла футбольний олімпійський турнір в Токіо

07 серпня 2021, 19:42 | Спорт

Збірна Бразилії обіграла команду Іспанії у фіналі Ігор-2020 на Токіо і стала олімпійським чемпіоном. Зустріч завершилася з рахунком 2: 1.

Бразильці могли вийти вперед на 38-й хвилині, проте Рішарлісон не реалізував пенальті, який заробив Матеус Кунья.

Проте, сім хвилин по тому " Відзначився Кунья, який з близької відстані замкнув передачу 38-річного Дані Алвеса.

У дебюті другого тайму Рішарлісон міг збільшити перевагу своєї команди, але його удар Унаї Симон перевів в штангу власних воріт.

Поплатилися бразильці за нереалізовані моменти на 61-й хвилині. Мікель Оярсабаль зрівняв рахунок з пасу Карлоса Солера.

В основний час команди більше не забивали. Вирвали ж перемогу бразильці в екстра-таймі. Вирішальним виявився гол Малкома, забитий на 109-й хвилині зустрічі.

Олімпійські ігри-2020 на Токіо триватимуть до 8 серпня. Всього буде розіграно 339 комплектів нагород в 33 видах спорту.

Збірна Бразилії стала олімпійським чемпіоном вдруге поспіль і в своїй історії.