Євро-2020: Швеція дотиснула Словаччину і закрутила інтригу в боротьбі за плей-офф

18 червня 2021, 19:56 | Спорт

Збірна Швеції перемогла команду Словаччини в матчі 2-го туру Чемпіонату Європи-2020. Поєдинок групи Е в Санкт-Петербурзі завершився з рахунком 1: 0 на користь скандинавів.

Протягом зустрічі шведи діяли активніше, але довго не могли розпечатати ворота суперника. Словаків неодноразово рятував воротар Мартін Дубравка, однак тиск в другому таймі все ж принесло номінальним господарям плоди.

На 75-й хвилині шведська збірна заробила 11-метровий. Квайсон зумів прокинути м'яч повз Дубравки, і словацький воротар змушений був збивати Робіна.

З пенальті Еміль Форсберг поклав ігрову сферу в кут, хоча Дубравка і вгадав напрямок удару. Цей м'яч став вирішальним і приніс шведам першу перемогу на поточній першості континенту.

Дивіться також: Євро 2020 таблиці і групи фінального турніру Швеція очолила групу Е (4 очки), Словаччина (3) - друга, Іспанія (1, матч в запасі) - третя, Польща (0, гра в запасі) - четверта.

В 1/8 фіналу вийдуть 2 найсильніші збірні кожного квартету і 4 володарі найкращих третіх місць.