Гра нереалізованих можливостей: збірні Іспанії та Швеції поділили очки в матчі Євро-2020

15 червня 2021, 08:32 | Спорт

Збірна Іспанії несподівано не змогла обіграти команду Швеції в матчі 1-го туру групи E Чемпіонату Європи-2020. Зустріч проходила в Севільї на стадіоні " Підсумковий рахунок поєдинку - 0: 0.

Гра проходила під диктовку " У першому таймі в її складі відмінні моменти не реалізували Дані Ольмо, Коке і Альваро Мората, який не реалізував вихід один на один з голкіпером скандинавів, пробивши повз ворота.

Шведи перші 45 хвилин матчу практично весь час оборонялися, але свій шанс попереду отримали. Александер Ісак здорово розібрався в штрафному майданчику суперників з опонентом і пробив повз воротаря іспанців Унаї Симона - м'яч, що летить в ворота, вибив Маркос Льоренте.

Після перерви малюнок гри не змінився: " Ісак обіграв двох суперників у штрафному іспанців і прострілив. М'яч долетів до дальньої штанги, де його чекав Маркус Берг, але він примудрився пробити вище воріт.

Не дивно, що з такою реалізацією гра завершилася без забитих м'ячів.

Іспанія і Швеція виступають в групі E, де їх суперниками також є команди Польщі і Словаччини.

В 1/8 фіналу вийдуть 2 найсильніші збірні кожного квартету і 4 володарі найкращих третіх місць.