І це в 17 років: українці тріумфували на Кубку світу зі спортивної гімнастики

30 травня 2021, 00:44 | Спорт

Збірна України зі спортивної гімнастики завоювала дві золоті нагороди на етапі Кубка світу в Болгарії.

17-річні Ілля Ковтун та Анастасія Бачинська виграли у вправах на коні і колоді відповідно.

Для Ковтуна це був дебют на етапах Кубка світу, і відразу перша медаль, та ще й золота.

Бачинська вдруге виграла медаль на етапах Кубка світу, і вперше " У 2019 вона здобула " Кубок світу зі спортивної гімнастики. Фінал, вправи на коні 1. Ілля Ковтун (Україна) - 14. 550 2. Едоардо Де Роса (Італія) - 14. 450 3. Абдулла Азімов (Узбекистан) - 14. 150 Кубок світу зі спортивної гімнастики. Фінал, вправи на колоді 1. Анастасія Бачинська (Україна) - 13. 250 2. Марін Бое (Франція) - 13. 000 3. Ондіна Ачампон (Великобританія) - 12. 900.

Діана Варінская (Україна) - 12. 100 Раніше ТСН Проспорт писав, що українські стрілки виграли "