Норвежка Екхофф зробила золотий дубль на Кубку світу з біатлону в Оберхофі, українка Джима - в топ-15

10 січня 2021, 05:41 | Спорт

Сьогодні, 9 січня, на п'ятому етапі Кубка світу з біатлону в німецькому Оберхофі відбулася жіноча гонка переслідування.

Переможницею стала досвідчена норвежка Тіріл Екгофф, яка до цього виграла спринт. Її співвітчизниця Марті Олсби Ройселанд поклала в свою скарбничку срібну нагороду, програвши на фініші контактну боротьбу за " Третьою стала австрійка Ліза Тереза \u200b\u200bХаузер.

Кращою з українок виявилася Юлія Джима, яка стартувала під 11-м номером і закінчила гонку 14-й, допустивши три промахи на стрільбище. Капітан збірної України Олена Підгрушна - 39-я. Дарина Блашко пропустила гонку за рішенням тренерського штабу.

Також сьогодні гонку переслідування побіжать чоловіки, старт - о 15:45.

Єдиним представником України буде Артем Прима, який почне персьют 30-м.

10 січня відбудуться змішана естафета і сингл-мікст.

Оберхоф-2021. Гонка переслідування. жінки 1. Тіріл Екгофф (Норвегія 0 + 1 + 0 + 1) 32:20. 9 2. Березні Олсби Ройселанд (Норвегія 0 + 0 + 0 + 0) +0. 5 3. Ліза Тереза \u200b\u200bХаузер (Австрія, 0 + 0 + 0 + 1) +43. 14. Юлія Джима (Україна, 0 + 0 + 2 + 1) +2: 17. 39. Олена Підгрушна (Україна, 0 + 0 + 2 + 0) +4: 17. 5 Дарина Блашко (Україна) - не стартувала.