Фінал Ліги чемпіонів УЄФА 2018: травми, сльози і справжні переможці

27 травня 2018, 17:38 | Спорт
фото з tv.ua

Сльози на очах футболістів, гол ударом через себе, дитячі помилки голкіпера - таким був фінал Ліги чемпіонів УЄФА 2018, який відбувся 26 травня в Києві на НСК «Олімпійському».

Так виглядав стартовий склад Реала.

А таким був стартовий склад Ліверпуля.

Перший тайм вже з перших хвилин був напруженим. Обидві команди хотіли показати, хто головний на київському полі. Кожен з клубів намагався забити гол у ворота суперника.

Вже на 30-й хвилині поєдинку відбулася вимушена заміна в команді Ліверпуля: замість Мохамеда Салаха вийшов Адам Лаллана.

На жаль, травма, отримана Мохамедом, стала перешкоджати продовженню його гри. Футболіст залишив поле зі сльозами на очах. Ще одна вимушена заміна, але в цей раз Реалу: через травми Даніель Карвахаль також покинув поле. Перші 45 хвилин матчу закінчилися без голів.

Другий тайм виявився більш результативним. На 51-й хвилині рахунок відкрив Карім Бензема.

Відповідно, Реалу вдалося забити перший гол у цьому поєдинку. І вже на 55-й хвилині Ліверпуль зміг відігратися.

Садьо Мане зрівняв рахунок. Гарет Бейл на 64-й хвилині забив у падінні через себе ще один гол на користь Реала. На 83-й хвилині Гарет Бейл робить дубль.

Таким чином, трофей Ліги чемпіонів отримав Реал! Фінал Ліги чемпіонів закінчився з рахунком 3: 1 на користь іспанців.

Відзначимо, що Реал Мадрид утретє поспіль виграє у фіналі Ліги чемпіонів.