Українські біатлоністи завоювали срібну нагороду у змішаній естафеті в Контіолахті

10 березня 2018, 21:33 | Спорт
фото з ТСН.ua

У фінському Контіолахті завершилася змішана естафета в рамках 7-го етапу Кубка світу з біатлону.

І українська команда у складі Анастасії Меркушіно, Віти Семеренко, Артема Прими та Дмитра Підручного виграли срібну нагороду.

Фантастична боротьба видалася на заключному відрізку дистанції. Підручний першим відправився з вогневого рубежу, виграючи у Норвегії, Італії та Росії 5 секунд.

На фініші Дмитро зовсім небагато поступився досвідченому італійцю Лукасу Хофера, проте зумів утримати другу позицію нашої естафетної четвірки.

Відзначимо, що українці використовували лише 3 додаткові патрони на 8 вогневих рубежах.

Італія (1 + 13) 1: 15:08. 3 2. Україна (0 + 3) +1. 5 3. Норвегія (0 + 9) +9. 1 4. Росія (0 + 7) +16. 9 5. Франція (2 + 6) +1: 02. 2 Нагадаємо, нещодавно Юлія Джима зупинилася за крок від медалі в спринтерській гонці, фінішувавши четвертою. На такій же позиції фінішу дісталися Ірина Варвинець в парі з Артемом Тищенко в суперміксте.