Чемпіон у вогні: "Челсі" зазнав другої розгромної поразки поспіль в АПЛ

06 лютого 2018, 10:43 | Спорт

Лондонський "Челсі" в рамках 26-го туру англійської Прем'єр-ліги зазнав нищівної поразки на виїзді від "Уотфорда" з рахунком 1: 4.

Господарі відкрили рахунок на 42-й хвилині - Трой Діні вдало реалізував пенальті, вивівши таким чином вперед свою команду. Слід зазначити, що перед цим голом видалення отримав півзахисник "синіх" тему Бакайоко.

Друга половина зустрічі стала суцільним кошмаром для підопічних Антоніо Конте. Спочатку Еден Азар на 82-й хвилині зумів відновити паритет у матчі, проте вже через дві хвилини "джмелі" знову зуміли вийти вперед завдяки зусиллям Деріла Янмаата.

На 88-й хвилині "Уотфорд" зміцнив свою перевагу, коли Жерар Деулофеу поклав шкіряний знаряд точно в кут воріт суперника.

Довів справу до розгрому Роберто Перейра - аргентинець, витримавши паузу, відправив м'яч точно за призначенням, встановивши таким чином остаточний рахунок в матчі.

Ця поразка стала для "Челсі" вже другим поспіль в чемпіонаті - до цього лондонці розгромно поступилися в рідних стінах "Борнмут" з рахунком 0: 3. Що стосується "Уотфорда", то вони вперше за 6 матчів нарешті зуміли здобути перемогу у внутрішній першості. Після 26 турів в активі "Челсі" залишилося 50 балів. Зараз вони займають 4 місце в турнірній таблиці. "Уотфорд", в свою чергу, має 30 очок і розташовується на 11-му рядку.