Костюк завоювала золото на турнірі в Австралії

03 лютого 2018, 14:11 | Спорт
фото з УРА-Информ

Українська спортсменка у фінальній зустрічі на корті змогла перемогти Вікторію Голубич зі Швейцарії з рахунком 6: 4, 6: 3. Це був останній юнацький турнір для 15-річної киянки, далі вона буде брати участь у дорослому серії змагань. Костюк вручили кубок і 60 тис доларів.

Примітно, що новий титул в Берні став для Костюк вже другим на професійному рівні і поки найбільшим в її кар'єрі. Таким чином, Костюк зможе увійти в 200-ку кращих тенісисток світу і щорічно брати участь в найбільш престижному тенісному турнірі "Кубка Великого шолома".

Це рекорд і для України, так як Марта стала наймолодшою ??спортсменкою в рейтингу 200-та кращих тенісисток світу.

Як повідомлялося в "УРА-Інформ", раніше Марті Костюк вдалося здолати суперницю з Чехії Барбора Крейчікову. На корті Костюк показала відмінні результати - 6: 3, 5: 7, 6: 0.