Збірна Сенегалу в скандальній перегравання здобула путівку на ЧС-2018

11 листопада 2017, 15:23 | Спорт

Збірна Сенегалу в грі 5-го туру відбіркового етапу африканської зони перемогла ПАР з рахунком 2: 0.

Гості забезпечили собі перемогу ще в першому таймі, коли голи у виконанні діафрагми Сахо і Тамсана Мкхізе, який оформив автогол, дозволили одержати комфортну перемогу, а з нею і три бали. Таким чином, перегравши суперника, Сенегал за тур до кінця кваліфікації зумів забронювати за собою участь на чемпіонаті світу, який в 2018 році відбудеться в Росії.

Цікавим є той факт, що це протистояння неодмінно увійде в історію світового футболу. Справа в тому, що ця гра з самого початку сталася в середині листопада 2016 року і завершилася перемогою ПАР з рахунком 2: 1.

Однак, в одному з епізодів тієї зустрічі, головний арбітр побачив якимось дивним чином гру рукою з боку футболіста гостей, за що в підсумку призначив пенальті.

Через деякий час ФІФА провела власне розслідування і дійшла висновку, що матч потрібно переграти, а самого суддю - довічно дискваліфікувати за відверто "лівий" пенальті.

Як бачимо, поєдинок все ж відбувся, а Сенегал став 24-ю командою, яка вирушить на Мундіаль. Раніше "леви" грали на чемпіонатах світу лише одного разу - в 2002 році, де вони дійшли до чвертьфіналу.