"Реал" сенсаційно програв новачку чемпіонату Іспанії

29 жовтня 2017, 20:08 | Спорт

Мадридський "Реал" зазнав поразки від новачка Ла Ліги "Жирони" у виїзному матчі 10-го туру. Матч завершився з рахунком 2: 1.

Мадридці відкрили рахунок на 12-й хвилині завдяки точному удару Іско. Господарі відігралися на 54-й, коли відзначився Крістіан Стуані. Переможний м'яч "Жирона" забила на 58-й хвилині, його автором став Крістіан Португеса.

Відзначимо, що для "вершкових" це друга поразка в сезоні.

"Реал" йде на третьому місці в турнірній таблиці, відстаючи від "Барселони" на 8 очок. "Жирона" - 11-я.

Гра була під загрозою перенесення через можливість оголошення незалежності Каталонії. Регіональний парламент проголосував за незалежність Каталонії, проте Мадрид слідом за цим рішенням відсторонив від роботи виконавчу владу Каталонії. Тим часом багато європейських країн і Європарламент заявили, що не визнають незалежність Каталонії.