Українки завоювали дві золоті медалі на чемпіонаті Європи

07 травня 2017, 16:32 | Спорт
фото з УРА-Информ

Про це повідомляє міністерство молоді та спорту України.

Як зазначається, каратистка Катерина Крива стала володаркою золотої медалі у ваговій категорії до 50 кг в Коміте. Так, у фіналі вона перемогла німкеню Дуйгу Бугур.

Також збірна України в складі Аніти Серегиной, Катерини Кривий, Анастасії Мястковской і Анжеліки Терлюгі виграла золото в командному куміте.

У свою чергу на другому місці зупинилися господині турніру, а бронзові медалі дісталися словачкам і француженкам.

Варто відзначити, що Україна на турнірі представляють 16 спортсменів з чотирьох регіонів країни: 7 - зі Львова, 5 - з Одещини, 3 - з Києва і 1 з Чернівців.

Нагадаємо, як повідомляв раніше "УРА-Інформ", дует Ганни Волошиної та Єлизавети Яхно викликав справжній фурор серед змагань в канадському Торонто. Так, українські спортсменки завоювали золоту медаль етапу Світової серії з синхронного плавання World Series 2017.