Архів новин 

новини: 3 червня 2017 у рубриці:  

Шакірі: Сток може повторити успіх Лестера

Півзахисник Сток Сіті Шердан Шакірі впевнений, що Гончаров під силу виграти Прем'єр-лігу і зіграти в Лізі чемпіонів.
Футбол 03 червня 2017, 23:53 (football.ua)

Роналду: Я ніколи не був нападником і не буду Роналду: Я ніколи не був нападником і не буду
Форвард Реала розповів про свою позицію на полі і ігровій схемі Галактікос.
Футбол 03 червня 2017, 23:42 (football.ua)
Інтер узгодив контракт з Спаллетті Інтер узгодив контракт з Спаллетті
Екс-наставник Роми Лучано Спаллетті незабаром очолить міланський Інтер.
Футбол 03 червня 2017, 21:36 (football.ua)
ПСЖ відмовиться від боротьби за Санчеса через високу зарплати гравця ПСЖ відмовиться від боротьби за Санчеса через високу зарплати гравця
Паризький клуб не збирається платити нападаючому Арсеналу Алексису Санчесу 320 тисяч євро на тиждень.
Футбол 03 червня 2017, 22:02 (football.ua)
Вальверде: Хочу скоріше надіти спортивний костюм Барселони Вальверде: Хочу скоріше надіти спортивний костюм Барселони
Новий головний тренер Барселони Ернесто Вальверде поділився емоціями після свого призначення.
Футбол 03 червня 2017, 21:58 (football.ua)
Карпати попросили ФФУ не проводити матчі в Маріуполі Карпати попросили ФФУ не проводити матчі в Маріуполі
Львівський клуб підтримує позицію Динамо, вважаючи, що грати на рідному стадіоні Іллічівця небезпечно.
Футбол 03 червня 2017, 22:36 (football.ua)
Ліон і Марсель поборються за Янузі Ліон і Марсель поборються за Янузі
Півзахисник Манчестер Юнайтед Аднан Янузай з великою ймовірністю покине клуб на постійній основі.
Футбол 03 червня 2017, 19:55 (football.ua)
Макелеле: Я відіграв на високому рівні 25 років, а порівняння з Канте не в мою користь Макелеле: Я відіграв на високому рівні 25 років, а порівняння з Канте не в мою користь
Екс-півзахисник Реала і Челсі Клод Макелеле поділився думкою про свого співвітчизника Нгола Канті.
Футбол 03 червня 2017, 20:07 (football.ua)
 Ювентус  і  Реал  зустрінуться у фіналі ЛЧ "Ювентус" і "Реал" зустрінуться у фіналі ЛЧ
"Ювентус", а також команда "Реал" повинні будуть зустрінеться у фіналі 62 розіграшу ЛЧ.
Футбол 03 червня 2017, 20:19 (УРА-Информ)
Динамо відмовляється грати в Маріуполі Динамо відмовляється грати в Маріуполі
Київське Динамо направило в ФФУ офіційний лист про те, що в наступному сезоні української Прем'єр-ліги команда не виступатиме в Маріуполі.
Футбол 03 червня 2017, 20:38 (football.ua)
Дячук-Ставицький: Карпати за всіма показниками чесно завоювали місце в УПЛ Дячук-Ставицький: Карпати за всіма показниками чесно завоювали місце в УПЛ
Генеральний директор Карпат Юрій Дячук-Ставицький підбив підсумки сезону.
Футбол 03 червня 2017, 21:14 (football.ua)
Мертезакер: Думаю, що пора закінчувати з футболом Мертезакер: Думаю, що пора закінчувати з футболом
Захисник Арсеналу Пер Мертезакер може завершити кар'єру.
Футбол 03 червня 2017, 21:10 (football.ua)
Уельс передав Україні естафету проведення фіналу Ліги чемпіонів Уельс передав Україні естафету проведення фіналу Ліги чемпіонів
Київ отримав від Кардіффа повноваження на проведення наступного фіналу Ліги чемпіонів під час символічної церемонії.
Футбол 03 червня 2017, 21:04 (football.ua)
Португальці без Роналду розгромили Кіпр Португальці без Роналду розгромили Кіпр
Збірна Португалії в товариському матчі на своєму полі впевнено переграла Кіпр (4: 0).
Футбол 03 червня 2017, 21:28 (football.ua)
Баварія, ПСЖ і Ман Сіті битимуться з МЮ за Перішіча Баварія, ПСЖ і Ман Сіті битимуться з МЮ за Перішіча
У послугах півзахисника Інтера Івана Перішіча зацікавлений ряд топ-клубів.
Футбол 03 червня 2017, 15:29 (football.ua)
Реал готовий обговорити з Манчестер Юнайтед трансфер Бейла Реал готовий обговорити з Манчестер Юнайтед трансфер Бейла
Валлійська вінгер Реала Гарет Бейл влітку може покинути клуб.
Футбол 03 червня 2017, 15:34 (football.ua)
Суркіс: Чи не зможемо проводити Шовковського так, як проводжали Тотті Суркіс: Чи не зможемо проводити Шовковського так, як проводжали Тотті
Президент Динамо Ігор Суркіс розповів про намір організувати прощальний матч для легендарних гравців Динамо - голкіпера Олександра Шовковського т...
Футбол 03 червня 2017, 15:29 (football.ua)
Сірігу дуже близький до Торіно Сірігу дуже близький до Торіно
Голкіпер ПСЖ Сальваторе Сірігу найближчим часом може підписати чотирирічний контракт з Торіно.
Футбол 03 червня 2017, 15:18 (football.ua)
Арсенал приготував 20 мільйонів євро за зірку Бешикташа Арсенал приготував 20 мільйонів євро за зірку Бешикташа
Півзахисник Бешикташа Огузхан Озьякуп може продовжити кар'єру в Арсеналі.
Футбол 03 червня 2017, 16:30 (football.ua)
Динамо-80 перериває монополію Динамо-76! Динамо-80 перериває монополію Динамо-76!
Артем Франков - про турнір "Премія А. Шпакова ".
Футбол 03 червня 2017, 16:23 (football.ua)
Гіггз: Не думаю, що історія з переходом Грізманн в МЮ закінчена Гіггз: Не думаю, що історія з переходом Грізманн в МЮ закінчена
Екс-півзахисник і тренер Манчестер Юнайтед Райан Гіггз вірить, що влітку в ЗМІ буде ще багато чуток про спроби Червоних Дияволів підписати форвар...
Футбол 03 червня 2017, 16:06 (football.ua)
Грізманн: Жиру - це наша дев ятка, тренер йому довіряє Грізманн: Жиру - це наша дев'ятка, тренер йому довіряє
Лідер збірної Франції Антуан Грізманн поділився своєю думкою про гру Олів'є Жиру.
Футбол 03 червня 2017, 17:15 (football.ua)
Міятович: Дані Алвес ніколи не був особливо розумним Міятович: Дані Алвес ніколи не був особливо розумним
Екс-гравець Реала Предраг Міятович відповів на висловлювання Дані Алвеса про нечесне голі в фіналі Ліги чемпіонів 1998 року.
Футбол 03 червня 2017, 18:06 (football.ua)
Пірло: Сподіваюся, що Буффон переможе у фіналі Пірло: Сподіваюся, що Буффон переможе у фіналі
Екс-гравець Ювентуса Андреа Пірло поділився очікуваннями від фіналу Ліги чемпіонів.
Футбол 03 червня 2017, 18:00 (football.ua)
Заощаджуємо на спортклубі Заощаджуємо на спортклубі
Причинами того, що жінка йде в спортклуб можуть бути бажання добре себе почувати кожний день, легко управляти своїм тілом і, нарешті, просто отри...
Спорт 03 червня 2017, 17:54 (NeBoley.com.ua)
Суркіс: Реброву за його роботу я б поставив 10 з 10 Суркіс: Реброву за його роботу я б поставив 10 з 10
Президент Динамо Ігор Суркіс підсумував роботу в його клубі головного тренера Сергія Реброва.
Футбол 03 червня 2017, 17:52 (football.ua)
Марсело: Не думаю, що у нас виникнуть проблеми в матчі з Ювентусом Марсело: Не думаю, що у нас виникнуть проблеми в матчі з Ювентусом
Захисник Реала Марсело дав свій коментар напередодні поєдинку з Ювентусом.
Футбол 03 червня 2017, 18:41 (football.ua)
Буффон не зациклений по Золотому м ячі Буффон не зациклений по Золотому м'ячі
Голкіпер Ювентуса Джанлуїджі Буффон не приховує бажання виграти головну індивідуальну нагороду, однак найважливіше для нього - це перемога в Лізі...
Футбол 03 червня 2017, 19:51 (football.ua)
Карпаты: Маразм встал на ноги, а Киселев нервно курит в сторонке Карпаты: Маразм встал на ноги, а Киселев нервно курит в сторонке
Львовские Карпаты с возмущением отреагировали на слухи касательно положения дел в клубе.
Футбол 03 червня 2017, 17:45 (football.ua)
Хмара тегів