Архів новин 

новини: 9 червня 2017 у рубриці:  

В Ірані заарештували понад 40 осіб після терактів

Їх підозрюють в причетності до "Ісламського державі".
Світ 09 червня 2017, 22:52 (GIGAMIR)

Навальний, Крим і 17 млн ??квадратних кілометрів Навальний, Крим і 17 млн ??квадратних кілометрів
Чому ми весь час стикаємося з тим, що про Росію зрозуміло, що було б, а ось про Україну все повинно бути навпаки?.
Світ 09 червня 2017, 22:52 (Обозреватель)
Путін йде з Сирії? У Росії прокоментували заяву про закінчення війни Путін йде з Сирії? У Росії прокоментували заяву про закінчення війни
Леонід Гозман визнав: було б здорово, якби це була правда.
Світ 09 червня 2017, 19:30 (Обозреватель)
Терорист Брейвік змінив ім я Терорист Брейвік змінив ім'я
Ув'язнений норвезький терорист офіційно змінив ім'я.
Світ 09 червня 2017, 21:04 (GIGAMIR)
В ОП назвали десять найдобріших міст Росії В ОП назвали десять найдобріших міст Росії
Громадська палата Росії опублікувала рейтинг найдобріших міст країни за підсумками весняного етапу екологічної акції # МарафонДобрихДел. Трійку л...
Світ 09 червня 2017, 20:39 (GIGAMIR)
Сім я боялися секс-виховання німців пішла на другу спробу переїзду в Росію Сім'я боялися секс-виховання німців пішла на другу спробу переїзду в Росію
Німець Євген Мартенс, який виховує разом з дружиною десятьох дітей, прибув до Росії з Німеччини, щоб узгодити умови переїзду своєї сім'ї на Ставр...
Світ 09 червня 2017, 22:35 (GIGAMIR)
Каталонія оголосила про новий референдумі за незалежність Каталонія оголосила про новий референдумі за незалежність
Вихід з Іспанії може відбутися вже восени.
Світ 09 червня 2017, 14:23 (wek.com.ua)
Чи не Безруков: голлівудський режисер розповів, хто б міг зіграти Путіна Чи не Безруков: голлівудський режисер розповів, хто б міг зіграти Путіна
Олівер Стоун поділився враженнями від спілкування з російським лідером.
Світ 09 червня 2017, 15:01 (Обозреватель)
Трампу не вдасться замести сміття під гардероб Трампу не вдасться замести сміття під гардероб
Трамп сприймає країну як бізнес-імперію, керівником якої він є. Безумовно, це досить серйозна проблема США.
Світ 09 червня 2017, 14:57 (Обозреватель)
Набіулліна сприйняла коливання рубля проблемою для економіки Набіулліна сприйняла коливання рубля проблемою для економіки
Голова Банку Росії Ельвіра Набіулліна вважає коливання курсу проблемою для російської економіки. Про це вона заявила, виступаючи з доповіддю в Де...
Світ 09 червня 2017, 17:09 (GIGAMIR)
Королева дала добро: у Британії оголосили готовність створити новий уряд Королева дала добро: у Британії оголосили готовність створити новий уряд
Британський прем'єр озвучила подальші плани.
Світ 09 червня 2017, 16:51 (Обозреватель)
Собаки загризли двох кенгуру в Калінінградському зоопарку Собаки загризли двох кенгуру в Калінінградському зоопарку
В Калінінградському зоопарку в результаті нападу собак загинули дві самки кенгуру. Інцидент стався в ніч на 9 червня. Пси проникли через лаз в па...
Світ 09 червня 2017, 17:28 (GIGAMIR)
Стала відома причина загибелі внучки Хрущова Стала відома причина загибелі внучки Хрущова
Юлія Хрущова загинула на залізничному перегоні.
Світ 09 червня 2017, 17:57 (Обозреватель)
Теракт в Лондоні: опубліковано відео вбивства терористів поліцією Теракт в Лондоні: опубліковано відео вбивства терористів поліцією
На записі з камер зовнішнього спостереження видно, як силовики відкрили вогонь по злочинцям, які нападали з ножами на перехожих.
Світ 09 червня 2017, 08:56 (Обозреватель)
Що приховали кремлівські ЗМІ Що приховали кремлівські ЗМІ
Справа в тому, що 5 грудня 2016 року президентом РФ був підписаний Указ про затвердження нової Доктрини інформаційної безпеки РФ, і пройшло цю по...
Світ 09 червня 2017, 09:05 (Обозреватель)
Безтурботний стрілок пустив кулю в холодильник з вибухівкою і ледь не загинув Безтурботний стрілок пустив кулю в холодильник з вибухівкою і ледь не загинув
На YouTube з'явилося відео, на якому чоловік, причаївшись за деревом, стріляє з рушниці в холодильник, розташований в декількох метрах від нього....
Світ 09 червня 2017, 09:02 (GIGAMIR)
Пояснено походження наркозного газу Землі Пояснено походження наркозного газу Землі
Міжнародний колектив вчених пояснив походження в атмосфері Землі ксенону. Автори вважають, що приблизно 22 відсотка благородного газу, що знаходи...
Світ 09 червня 2017, 08:57 (GIGAMIR)
 Побоювання підтвердилися : в Польщі розповіли про нову військову загрозу з боку Росії "Побоювання підтвердилися": в Польщі розповіли про нову військову загрозу з боку Росії
За словами Мацеревича, загроза з боку Кремля виникла для східного флангу НАТО.
Світ 09 червня 2017, 11:13 (Обозреватель)
Консерватори втратили абсолютної більшості в британському парламенті Консерватори втратили абсолютної більшості в британському парламенті
Консервативна партія Великобританії втратила абсолютну парламентську більшість необхідне для самостійного формування уряду. Такі попередні резуль...
Світ 09 червня 2017, 11:25 (GIGAMIR)
Піар-аси: чергове дно пробито Піар-аси: чергове дно пробито
Дорослі дядьки з урядового комітету з молодіжної політики і комітету з принципу верховенства права і законності навперебій знімають кліпи, малюют...
Світ 09 червня 2017, 11:59 (Обозреватель)
Cartier створив окуляри з дзеркальним ефектом Cartier створив окуляри з дзеркальним ефектом
Ювелірно-годинний будинок Cartier оновив колекцію сонцезахисних окулярів Panthere de Cartier. У лінійку додалися три нові моделі. Авіатори відріз...
Світ 09 червня 2017, 12:37 (GIGAMIR)
 Ось так у них все : спікер Лаврова осоромилася на прес-конференції "Ось так у них все": спікер Лаврова осоромилася на прес-конференції
Над Марією Захарової посміялися користувачі соцмережі.
Світ 09 червня 2017, 12:30 (Обозреватель)
Британія влипла, а годинки то цокає Британія влипла, а годинки то цокає
"Ефект Трампа" тут звичайно теж зіграв свою роль. По всьому світу хвиля йде зараз проти Неоізоляціонізм, і це добре.
Світ 09 червня 2017, 12:50 (Обозреватель)
Примісячення американських астронавтів показали на відео Примісячення американських астронавтів показали на відео
Графічний дизайнер Крістіан Стангл (Christian Stangl) використовував тисячі фотознімків з архівів космічної програми "Аполлон", щоб на їх основі ...
Світ 09 червня 2017, 13:20 (GIGAMIR)
Porsche запропонував росіянам спорткар за 17 мільйонів рублів Porsche запропонував росіянам спорткар за 17 мільйонів рублів
Porsche назвала російські ціни на купе 911 Turbo S Exclusive Series. Бажаючим придбати спорткар доведеться викласти за нього 17 мільйонів рублів....
Світ 09 червня 2017, 13:12 (GIGAMIR)
США і Росія під загрозою: експерт пояснив раптову активізацію ІГІЛ США і Росія під загрозою: експерт пояснив раптову активізацію ІГІЛ
Загрози з боку терористів повинні розглядатися досить серйозно.
Світ 09 червня 2017, 13:08 (Обозреватель)
Компромісу бути не може: у Трампа категорично відповіли по санкціям проти РФ Компромісу бути не може: у Трампа категорично відповіли по санкціям проти РФ
І Крим, і Донбас повинні бути повернуті до складу України, підкреслив радник президента США.
Світ 09 червня 2017, 13:54 (Обозреватель)
Прояснили орієнтацію: Путіна викрили в симпатії до чужої дружини Прояснили орієнтацію: Путіна викрили в симпатії до чужої дружини
Відомий режисер поділився враженнями.
Світ 09 червня 2017, 14:12 (Обозреватель)
Хмара тегів